Türk Malı Bebek Bezleri

12.05.2020
102
Türk Malı Bebek Bezleri

Her ailede öncü tutulan bebek bakımı araçları gelişen teknoloji sayesinde yerli üretimde de yerini almaya başladı. Özellikle annelerin bebeleri açısından en güvenli malzeme kullanımına yönelik geliştirilen Türk malı bebek bezleri son dönemde oldukça rağbet görmeye başladı. İnternet üzerinden kolayca sipariş verebilen anneler kargo ile kapısına kadar getirebildiği bebek bezleri sayesinde hem güvenilir ürün hem de bütçesine yardımcı olmuş oluyor. Bir anne için en önemli şey yavrusunun güven içinde yaşam sürdürmesidir.

Yerli Bebek Bezi Markaları

Bebek bezlerinin kullanım yönü de burada önem kazanmaktadır. Türk malı bebek bezleri genel olarak paraben içermeyen yapısı ve yumuşak dokusu ile dikkat çekiyor olup fiyatları da oldukça uygundur. Bebeğin poposu bu bez kullanımında hiçbir şekilde pişik olmayıp sağlıklı uyku uyumasını sağlar. Bebek bezi paraben içeren ve sızıntılara karşı önlem oluşturmayan yapıya sahip olduğunda bebek pişik olup rahatsız olmaya başlayacağından devamlı ağlamaya başlar. Ayrıca yanmış olan pişik poposunu da iyileştirmek için ekstra merhem kullanımına geçmek zorunda kalırsınız. Oluşabilecek tüm olumsuzlara yol açmayan yapısı ile yerli malı bebek bezi bu konuda önemli rol oynayıp annelerin en güvendiği başlıca firmaların en üst sırasında geliyor. Özellikle son dönemde evinden çıkamayan insanların sipariş vererek alışveriş yaptığı konuların başında gelen yerli üretim bebek bezleri oldukça önemli rol oynuyor.

Hangi Bebek Bezi Türk Malı

Bebek bezi üretiminde Türkiye’nin önemli adımı sayesinde birçok yerli üretim gelişmiş olup ebeveynlerin çok yoğun talep göstermesi ile birlikte büyük satışlar yapmaya başlamıştır. Türk malı olduğu için kullanan aileler bu bebek bezi firmalarına daha çok güveniyor. Özellikle bu konuda cilt yumuşaklığı, kuru kalması ve emici özelliği sayesinde bebeklerin hiç rahatsızlık duymadığı o harika bez üreticisi Komili bebek bezi firmasıdır. Yıldız holding kurucuları olup baby star bebek bezi firması da kendilerine aittir. Bunun haricinde evy baby jenny&willy baby neo gibi markalar da Türk malı bebek bezleri olup yerli şekilde üretilmektedir. Güven içinde endişeye kapılmadan kullanabileceğiniz bu bezler ile bebeğiniz ıslaklık hissetmeden daima kendisini kuru hissedip mutlu bir şekilde gününü tamamlayacaktır.

Türk Malı Bebek Bezi Markaları;

  • Sleepy (Eruslu Sağlık Ürünleri)
  • Molfix (hayat Kimya)
  • Baby Turco (Puretex GaziAntep)
  • Pine Bebek bezi (Arkan Kağıtçılık)
  • Baby Star (Yıldız holding)
  • Komili Bebe (Yıldız holding)
  • Evy Baby (Evyap)
  • BabyNeo
  • Canbebe (Yabancılara satıldı)
  • Jenny & Willy (BİM)
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.