Sofia Bebek Bezi Yorumları

Sofia Bebek Bezi Yorumları

Bebek bezleri arasında yer alan ve uygun fiyatı ile dikkat çeken Soffio bebek bezi Sleepy bebek bezi markasını üreten firma yani Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından üretiliyor. Buna göre Soffio bebek bezi Türk malı bebek bezleri arasında yer alıyor. Soffio bebek bezi kullanıcıları oldukça fazla olup, bu bezden memnun kalan ve devamlı kullanan olduğu gibi memnun kalmayan ve şikayetçi olan da mevcuttur. Fakat Soffio bebek bezi fiyatı ile dikkatleri çekiyor. Uygun bütçeli ve kalitesi ise parasına göre oldukça iyi olduğu görülüyor. Uzun yıllardır A101 marketleri tarafından satılan Soffio bebek bezi A101 dışında satışı bulunmuyor. Marketlerden bizzat ya da A101 online alışveriş sitesinden bezlerden satın alabilirsiniz.

Soffio Bebek Bezi Sızdırıyor mu?

Soffio bebek bezi bizzat kullanıcısı olarak yorumlayarak sizlere aktaracağım. Bir anne olarak bebeğime hemen hemen denemediğim bez kalmadı diyebilirim. A101 Soffio bebek bezi de bunlar arasında yer alıyor. Kalıp olarak ideal olan Soffio bebek bezi sızdırıyor mu konusunda aslında gün içerisinde sızdırma sorunu yaşamadım. Gündüz belli saatlerde bezler geceye kıyasla daha fazla değiştiriliyor. Gündüzleri hiç sorun yaşamadığım gibi gayet memnun kaldığımı da dile getirmeliyim. Bezin tek sorunu gece bezi olarak kullanıma uygun görmedim. Çünkü sabaha kadar şişen bezde nemlilik oluşturuyor. Bunun dışında sıkma, gündüzleri sızdırma gibi bir sorun görmedim. Fiyatına göre oldukça rahat ve kullanışlı bir bez.

Soffio Bebek Bezi Pişik Yapıyor mu?

Çoğu annenin endişesi olan pişik sorunu bez markaları ile ilişkilendirmektedir. Soffio bebek bezi pişik yapıyor mu diye de çok fazla araştırma yapan anne mevcuttur. Fakat Soffio bebek bezinin belli bir süre kullanıcısı olarak pişik sorunu yaşamadığımızı dile getirmek isterim. Tabi ki bu durum bebek ciltlerinde farklılık gösteriyor olabilir. Bunun için bunu ancak deneyerek test edebilirsiniz. Deneme paketlerinden alarak bebek bezini sizde test edebilirsiniz. Soffio bebek bezi şikayet ve kullanıcı yorumlarınızı yorum kısmında belirterek bilgi almak isteyen annelerimize ve babalarımıza yardımcı olabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.