Prima Bez Pişik Yapar Mı?

Prima Bez Pişik Yapar Mı?

Oldukça uzun yıllardır bebek ürünleri tasarımı yapan Prima P&G firmasının bir ürünüdür. Prima bez dünyada hemen hemen tüm ülkede milyarlarca kadının çocuklarına güvenle aldıkları bir markadır. Bu marka yeşil doğa kapsamında ürünlerini artık yenilenebilir doğal pamuk liflerinden üretmektedir. Markanın son zamanlarda geliştirmiş olduğu ürünlerin tamamı nefes alabilir ürünler oldukları için bebeklerde pişik yapma olasılığı oldukça düşüktür. Ama pişik olmasının önüne geçmek için sizlerin de bebeğinizin altını sürekli kuru tutması ve bebeğiniz dışkısını yaptıktan sonra direkt olarak bezini değiştirmesi de önemlidir. Kullanacağınız ürünlerin tamamı alkol ve paraben içermeyen ürünlerden oluşmalı ve cild tahrişini en az seviyede tutmalıdır.

Prima Bez Bebeğimi Pişik Yaptı

Bebeklerin cildi yeryüzünde bulunan tüm insanların cildinden daha hassas yapıdadır. Günlük rutinlerinizde yapacağımız infak bir değişiklik cildinde tahrişe yol açabilir. Prima bez dünyanın en ünlü bez markasıdır. Bez markası dünyanın en popüler bez markası olması ve dünyadaki milyarlarca anne tarafından bebeklerine uygun görmelerine rağmen olumsuz yorum almayacakları anlamına gelmemektedir. %98 memnuniyet oranı ile pazarlama yapan markada yüzde ikilik bir memnuniyetsizlik payı bulunmaktadır. Yani bu durumda bebeğiniz Prima bez dolayısıyla pişik olabilir. Pazarlaması yapılan herhangi bir üründe %100 memnuniyet garantisi imkânsızdır. Eğer bebeğiniz Prima bezden dolayı pişik olduysa markayı değiştirip daha farklı bir marka kullanabilirsiniz.

Prima Bez Bebeğimin Bacaklarını Kesiyor

Bebekler dünyanın en hassas varlıkları olmalarından kaynaklı olarak tahrişe yol açabilecek durumlar söz konusu olduğunda %98 tahriş olacaklardır. Prima bez kullanan kullanıcılar bazen bezin lastik kısımlarının bebeklerinin ayaklarını kestikleri ile ilgili şikâyetlerde bulunmaktadırlar. Öncelikli olarak pirimanın pazarlama stratejisine göre her yaşa uygun bebek bezi tasarlandığından bebeğinizin bulunduğu ay sayısına uygun olan bebek bezi tasarımını kullanmanız önemlidir. Bazı bebekler yaşlarından daha erken büyüme ve gelişme çağında olduklarından bebeğinizin bacaklarına ve beline uygun olan bezi alabilir ve bu durumun önüne geçebilirsiniz. Prima mühendisleri tamamen bebeklerin ciltlerine ve boylarına uygun olan tasarımlar yapmaktadırlar. Bu sorunla başa çıkabilmek için öncelikli olarak bebeğinizin bebek ve bacak çevresi ölçümlerini uygun olan bezi kullanmakla başlayabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.