Molfix Bez Pişik Yapıyor mu?

Molfix Bez Pişik Yapıyor mu?

Molfix, uzun yıllardır ülkemizde üretilen ve pek çok anne tarafından kullanılan bezler arasında ilk sırada yerini alıyor. Türk malı olan Molfix ülkemizde en çok kullanılan bebek bezleri arasında yerini ilk sıralarda alıyor. Molfix bezden pek çok kullanıcı memnun olduğu gibi bazı kullanıcıların şikayetleri de gözlemleniyor. Molfix reklamları ile de ün salarak kişilerin bez denilince akla ilk gelen markalar arasında yer alıyor. Pek çok kişi molfix bez pişik yapar mı, molfix bez sızdırma yapıyor mu gibi kalitesi ile ilgili soruları kullanıcılardan almak istemektedir. Buna göre değerli annelere Molfix bezin hem normal paketini hem de Molfix Pure&Soft olan paketini kullanmış birisi olarak sizlere bezin artıları ve eksileri hakkında bilgi vereceğim.

Molfix Bebek Bezi Pişik Yapar mı?

Öncelikle Molfix bez pişik yapıyor mu sorusu hakkında detaylı açıklama yapmak isterim. Bez pişik yapar mı konusunda pek çok kişi bezin pişik yaptığını söylese bile uzmanlar bu konuda bezin pişik yapmadığını dile getirmektedir. Bebek bezleri benim düşünceme göre de pişik yapmaz. Pişik yapma durumu uzun süreli bezin değiştirilmemesi, kakalı bezin bekletilmesi, ek gıda alan bebeklerin yediklerinin dokunması, bezlerin içerisinde bulunan koruyucular, antibiyotik kullanım sonrası bebeğin vücudunun tepki vermesi gibi nedenlerden meydana gelir. Molfix bez kullanırken bebeğimde hiçbir pişik sorunu yaşamadığımı belirtmek isterim. Bunu Molfix’in her iki bezinde de bebeğimde yaşamadım.

Molfix Bez Sızdırma Yapıyor mu?

Molfix bez sızdırma yapar mı sorusu da sıklıkla sorulan diğer sorular arasında yer almakta olup, bu konuyu da aslında değerlendirirken iki bez için ayrı yorumlarda bulunacağım. Molfix’in yeşil paketi yani normal bezi kalıp olarak diğer bezlere ve üzerinde ki yazan kilograma göre biraz dar şekilde üretilmiştir. Bunun için eğer Molfix kullanacaksanız örneğin normalde 4 numara alıyorsanız 5 numara almanızı tavsiye ederim. Fakat sızdırma konusunda molfix de sorun yaşamadım. Gece bezi olarak rahatlıkla kullanılabilir. Molfix Pure&Soft ise kalıbı yeşil olana göre daha geniş ve daha rahattır. Bunun için alırken kendi bedenini alabilirsiniz. Bu bezde de herhangi bir sızdırma sorunu yaşamadığımı belirtmek isterim.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.