Hakkımızda

www.bebekbilimi.com bir kadının‚ hamile kalmaya karar verdiği andan‚ çocuğunun okul öncesi dönemine kadar yaşayacağı bilinmezlikleri ve belirsizlikleri çözmesinde yardımcı olacak bilgi ve araçları sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Bebek bilimi sitesi‚ anne babaların çocuklarını daha iyi anlamalarını ve aralarındaki bağı birbirleriyle doğru iletişim kurarak güçlendirmelerini amaçlamaktadır.

Her çocuk kendine özgü karakter‚ beceri ve yetenekle doğar. Çocuğun karakterini güçlendirmek‚ becerileri geliştirmek ancak çevresi ve özellikle anne babası ile kurduğu doğru etkileşim ile mümkün. Bebek bilimi bu süreçte ebeveynlere bilgi vermek ve yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bebek bilimi sitesi annelere ve babalara uzman görüşleriyle desteklenmiş doğru‚ güvenilir bilgileri vermeyi amaçlamıştır.

Anne ve babalara‚ çocuklarının gelişimlerinin her safhasında en yakın dost‚ kafalarındaki soruları çözmelerinde ilk kaynak olmayı hedeflemiştir. Bebek bilimi sitesi‚ sahip olduğunuz en değerli varlığın büyümesinde size rehber olmayı ve sizinle birlikte bebeğinizin başarılı bir yetişkin olmasında rol oynamayı istemektedir.

Misyon

www.bebekbilimi.com bebek sahibi olmaya karar verdiğiniz anda‚ ilk bulantılarınızda‚ bebeğinizin ana rahmindeki ilk görüntüsünde‚ doğuma girmeden önce‚ bebeğinizi emzirirken‚ ilk katı gıdasında‚ uykusuz gecelerinizde‚ bebeğinizin ilk adımında‚ bezi bıraktığınız ilk günde‚ ateşli ve hasta anlarınızda‚ kardeşini kıskandığında… kısacası hayatınızın en anlamlı ve değerli varlığını büyütürken sağladığı bilgi ve araçlarla her zaman sizin yanınızda olmayı hedeflemektedir.